2019 ΠΑΡΣΥΣ Εργαστήριο++
A/A Time Name A.E.M.
1. 13:00:00 Μαρία Ειρήνη Μαργαριτοπούλου 711
2. 13:00:00 Βασίλης Στοϊκόπουλος 1232
3. 13:00:00 Ιωάννης Πεχλιβανίδης 1217
4. 13:00:00 Βαγγέλης Ζιάμπας 947
5. 13:00:00 Βασιλης Κουβάκης 855
6. 13:00:00 Αλέξανδρος Μπαμπαλίκης 531
7. 13:00:00 Αθανάσιος Ταχτσίδης 1236
8. 13:00:00 Νικόλαος Τσούπης 1245
9. 13:00:00 Νικόλας Τσέτσος 777
10. 13:00:00 Δημητρα Μαυροειδη 767
Back
2019 ΠΑΡΣΥΣ Εργαστήριο
A/A Time Name A.E.M.
1. 12:00:00 Αναστάσιος Κυριακίδης 863
2. 12:00:00 Κώστας Χατζόγλου 559
3. 12:00:00 Γιώργος Γεωργάκας 988
4. 12:00:00 Μιχάλης Τσαντήλας 1085
5. 12:00:00 Χαράλαμπος Μπαζάκας 1038
6. 12:00:00 Μιχαηλ Παπαποστολου 891
7. 12:00:00 Δημήτρης Λώλης 1031
8. 12:00:00 Νίκος Γαστεράτος 818
9. 12:00:00 Εμμανουήλ Καραντουμάνης 848
10. 12:00:00 Δημήτρης Σαμαράς 792
11. 12:00:00 Δημήτρης Χατζηαναγνώστου 1095
12. 12:00:00 Βασιλης Βλαχακης 814
13. 12:00:00 Γεώργιος Αναστασόπουλος 1111
14. 12:00:00 Μάνος Τσιωμής 755
15. 12:00:00 Λάμπρος Βαρνάβας 670
16. 12:00:00 Χαρίσιος Βαΐτσης 798
17. 12:00:00 Συμεών Μαριος Ανδρεάδης 977
18. 12:00:00 Βαγγέλης Κουτσώνας 1023
19. 12:00:00 Δημήτρης Σπαθής 972
20. 12:00:00 Γιάννης Χατζόγλου 796
21. 12:00:00 Νικόλαος Ζαρούχας 939
22. 12:00:00 Αναστάσιος Κολοκανάκης 853
23. 12:00:00 Κωνσταντίνος Δεληογλάνης 678
24. 12:00:00 Νικόλαος Χάιδος 556
25. 12:00:00 Βαγγέλης Δαρλαμήτσος 763
26. 12:00:00 Ευστάθιος Κλαδάκης 696
27. 12:00:00 Γρηγόρης Κατσικίνης 971
28. 12:00:00 Κώστας Δαντσάκης 996
29. 12:00:00 Νίκος Λυκογιάννης 868
30. 12:00:00 Βασιλική Ειρήνη Πανάγου 730
31. 12:00:00 Μιχαλης Κωνστας 1026
Back
2019 ΠΑΡΣΥΣ Εργαστήριο
A/A Time Name A.E.M.
1. 11:00:00 Μάριος Μεχτερίδης 715
2. 11:00:00 Αναστάσιος Καραγιάννης 690
3. 11:00:00 Νίκος Σταμουλης 1231
4. 11:00:00 Ανδρέας Κιντής 1172
5. 11:00:00 Στέφανος Δώδας 503
6. 11:00:00 Γιάννης Πυργάκης 740
7. 11:00:00 Αντώνης Κουρκουνάκης 1174
8. 11:00:00 Χρήστος Καρκούλιας 764
9. 11:00:00 Σπυρος Οικονομου 1199
10. 11:00:00 Χρήστος Γκάτσιος 1152
11. 11:00:00 Θεόκλητος Ξυνός 1052
12. 11:00:00 Παναγιώτης Γκαγκαράτζας 991
13. 11:00:00 Χαραλαμπος Σοϊλεμες 1227
14. 11:00:00 Αναστασία Τερζή 1238
15. 11:00:00 Αναστάσιος Θωμαΐδης 800
16. 11:00:00 Κωνσταντίνος Κούδας 857
17. 11:00:00 Χρυσάνθη Ειρήνη Μαρούση 943
18. 11:00:00 Σεραφείμ Στεργιόπουλος 910
19. 11:00:00 Αλέξανδρος Σέγκουλης 1224
20. 11:00:00 Γιανννης Πατρικαλος 1211
21. 11:00:00 Πιέρρος Χρήστος Σκαφιδάς 1225
22. 11:00:00 Χρήστος Παπαδόπουλος 1206
23. 11:00:00 Γεώργιος Τσακίρης 1242
24. 11:00:00 Γιάννης Ντέμκας 1195
25. 11:00:00 Νίκος Τσιτσιμίκλης 1243
26. 11:00:00 Τρύφων Αποστολάκος 1137
27. 11:00:00 Γρηγόριος Κούτσικος 1176
28. 11:00:00 Λουκάς Κτενάς 702
29. 11:00:00 Κωνσταντίνος Λάμπρου 706
30. 11:00:00 Δημήτρης Τριανταφύλλου 776
31. 11:00:00 Ευστράτιος Προκόπης 1219
Back
2019 ΠΑΡΣΥΣ Εργαστήριο
A/A Time Name A.E.M.
1. 10:00:00 Αικατερίνη Μαγγίρογλου 1256
2. 10:00:00 Παναγιώτης Πουργιάς 949
3. 10:00:00 Γεωργιος Παναγιωτιδης 1054
4. 10:00:00 Ιωάννης Θαλαλαίος 592
5. 10:00:00 Κωνσταντίνος Χρυσοβέργης 1284
6. 10:00:00 Χρήστος Κουτσιώτας 1177
7. 10:00:00 Κωνσταντίνος Πέρρος 1121
8. 10:00:00 Πασχαλίνα Βουδούρη 1146
9. 10:00:00 Χριστίνα Χλιαρά 1252
10. 10:00:00 Αντωνία Πρωτοψάλτη 1220
11. 10:00:00 Παναγιώτης Βλάχος 1145
12. 10:00:00 Βασιλης Γεωργατος 1254
13. 10:00:00 Σεδέφ Κιούρτ 1173
14. 10:00:00 Δημήτριος Ράρρας 1221
15. 10:00:00 Ανδρεας Φιλιπποπουλος 1250
16. 10:00:00 Νικος Τραγιαννης 1241
17. 10:00:00 Χαράλαμπος Νταμήτρος 726
18. 10:00:00 Κωνσταντίνος Δαμιανός 1157
19. 10:00:00 Παναγιώτης Χατζής 557
20. 10:00:00 Αναστάσιος-Χρυσοβαλάντης Χρόνης 762
21. 10:00:00 Γιαννης Γνωστοπουλος 1155
22. 10:00:00 Αναστάσιος Μουστακάτος 720
23. 10:00:00 Νικόλαος Γουσέτης 1156
24. 10:00:00 Δήμητρα Θρασκιά 576
25. 10:00:00 Χρίστος Δρακίδης 1162
26. 10:00:00 Μαλακοζης Ευαγγελος 708
27. 10:00:00 Ελισσάβετ Φίτσιου 1092
28. 10:00:00 Αλεξανδρος Παπαδοπουλος 1257
29. 10:00:00 Ιωάννης Φίλιος 1249
30. 10:00:00 Μαρινος Αναστασιου 951
31. 10:00:00 Ζήσης Στρίκος 1079
Back
2019 ΠΑΡΣΥΣ Εργαστήριο
A/A Time Name A.E.M.
1. 9:00:00 Ναυσικά-Αναστασία Περάκη 1214
2. 9:00:00 Μαρία Αβλαστιμίδου 1132
3. 9:00:00 Παρασκευη Τσιχλακιδου 1280
4. 9:00:00 Ηλίας Στυλιανός Τέζας 1237
5. 9:00:00 Άγγελος ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ 944
6. 9:00:00 Βασίλειος Κωνσταντάρας 1025
7. 9:00:00 Χρήστος Παυλίδης 1213
8. 9:00:00 Δημήτρης Μπαλτζής 1130
9. 9:00:00 Κωνσταντίνος Κουμπέτσος 858
10. 9:00:00 Χρήστος Κράλλης 700
11. 9:00:00 Δανιηλ Γεωργακοπουλος 1148
12. 9:00:00 Σταύρος Στεργίου 745
13. 9:00:00 Ελίνα Χαντζάρα 1128
14. 9:00:00 Κοσμάς Στάμος 355
15. 9:00:00 Ανδρονικος Ντινος 1051
16. 9:00:00 Γεωργιος Σαλιαρης 1066
17. 9:00:00 Θωμάς Γαβριηλίδης 985
18. 9:00:00 Άγγελος Άρεκλακης 809
19. 9:00:00 Νίκος Θεοχάρης 839
20. 9:00:00 Αθανασιος Σταυροθεοδωρος 1077
21. 9:00:00 Γιώργος Κουτέρης 861
22. 9:00:00
23. 9:00:00
24. 9:00:00 Παναγιώτης Αδαμόπουλος 1266
25. 9:00:00 Μαρία Νίντσιου 1194
26. 9:00:00 Αλέξανδρος Σμοΐλης 627
27. 9:00:00 Φωτεινή Γκουτζιώτη 822
28. 9:00:00
29. 9:00:00 Ιγνάτης Μπερτένης 877
30. 9:00:00 Ορφεας Χρηστου 1253
31. 9:00:00 Γιώργος Καπρής 509
Back
Τρίτη (εκτός από Διπλωματικές)
A/A Time Name A.E.M.
1.18:20:00 Κωνσταντινος Ρόμπολος 1063
2.18:35:00 Βαγγέλης Κουτσώνας 1023
3.18:50:00 Μιχάλης Λαμπρινός 417
4. 19:05:00
Back
Τρίτη (Διπλωματικές ή εργασίες)
A/A Time Name A.E.M.
1.17:00:00 Αγγελος Σιαμικας - Γηρουσης 1434
2.17:25:00 Αναστάσιος Καραγιάννης 690
3.17:50:00 Γεώργιος Νάντζιος 882
4.18:15:00 Αλέξανδρος Μυρωνίδης 661
Back
ΛΣ Εργ. 4 - Πέμπτη 14/3
A/A Time Name A.E.M.
1. 17:00:00 Δημήτριος Σιδέρης 1390
2. 17:00:00 Αντώνης Διαμαντής 1319
3. 17:00:00 Μηνάς Δασυγένης 2398
4. 17:00:00 Στυλιανή Ζάχου 1325
5. 17:00:00 Πελαγία Χρηστίδου 1438
6. 17:00:00 Νίκος Γαστεράτος 818
7. 17:00:00 Ορφεας Χρηστου 1253
8. 17:00:00 Μανώλης Βογιατζής 673
9. 17:00:00 Σωτήρης Καρατσωλης 1260
10. 17:00:00 Χαρίσιος Βαΐτσης 798
11. 17:00:00 Παρασκευη Τσαρσιταλιδου 1406
12. 17:00:00
13. 17:00:00 Αικατερίνη Πλιάκη 1380
14. 17:00:00 Διαχειριστής Συστήματος 0
15. 17:00:00
16. 17:00:00
17. 17:00:00
18. 17:00:00
19. 17:00:00
20. 17:00:00
21. 17:00:00 Αλέξανδρος Κελίδης 1013
22. 17:00:00
23. 17:00:00 Κωνσταντινος Σμοΐλης 1394
24. 17:00:00 Δημήτριος Νάκος 773
25. 17:00:00
26. 17:00:00
27. 17:00:00
28. 17:00:00
29. 17:00:00
30. 17:00:00 Χριστόδουλος Βλάχας 1297
31. 17:00:00 Λάζαρος Δαμιανός 1315
Back
ΛΣ Εργ. 4 - Πέμπτη 14/3
A/A Time Name A.E.M.
1. 18:00:00 Αθανάσιος Κούσκουρας 860
2. 18:00:00 Γιάννης Χατζόγλου 796
3. 18:00:00 Παναγιώτης Αδαμόπουλος 1266
4. 18:00:00 Ευαγγελία Μπουγιουκλή 1045
5. 18:00:00 Νικόλαος Χάιδος 556
6. 18:00:00 Βασιλική Ζαχαριά 1590
7. 18:00:00 Αχιλλέας Γραμμένος 1312
8. 18:00:00 Θεμιστοκλής Καθαρόπουλος 1337
9. 18:00:00 Μάρκος Δελαπόρτας 1316
10. 18:00:00 Γιάννης Γκαντούνας 1421
11. 18:00:00
12. 18:00:00 Ευάγγελος Κύργιας 1348
13. 18:00:00 Βασιλης Γεωργατος 1254
14. 18:00:00 Στέφανος Δώδας 503
15. 18:00:00 Νικόλαος Γουσέτης 1156
16. 18:00:00 Σεραφείμ Στεργιόπουλος 910
17. 18:00:00 Ανδρέας Κιντής 1172
18. 18:00:00 Ιωάννα Βογιατζή 1298
19. 18:00:00 Γιώργος Μουστάκης 642
20. 18:00:00 Δημήτριος Δημητρέλης 680
21. 18:00:00 Νίκος Γκόγκος 1100
22. 18:00:00 Χρήστος Παπαδόπουλος 1206
23. 18:00:00 Γιανννης Πατρικαλος 1211
24. 18:00:00 Λουκάς Κτενάς 702
25. 18:00:00 Αθανάσιος Ταχτσίδης 1236
26. 18:00:00 Ιγνάτης Μπερτένης 877
27. 18:00:00 Μαρινος Αναστασιου 951
28. 18:00:00 Ανδρεας Φιλιπποπουλος 1250
29. 18:00:00 Γεώργιος Τσακίρης 1242
30. 18:00:00 Νικολόζ Μετρεβέλι 1359
31. 18:00:00 Δημητρης Ηλιαδης 1117
Back
ΛΣ Εργ. 5 - Τρίτη 19/3
A/A Time Name A.E.M.
1. 17:00:00 Αγγελος Ναθαναηλιδης 1367
2. 17:00:00 Ιωάννης Βασιλειάδης 1296
3. 17:00:00 Θανάσης Κανελλάκης 1339
4. 17:00:00 Μαργαρίτης Πουρνάρας 1382
5. 17:00:00 ΓΙΆΝΝΗΣ ΜΠΑΛΑΜΏΤΗΣ 1363
6. 17:00:00 Ειρήνη Στεφάνου 1397
7. 17:00:00 Γεώργιος Γεωργιάδης 1306
8. 17:00:00 Παντελεήμων Ιωσήφ 1334
9. 17:00:00 Βασιλης Βλαχακης 814
10. 17:00:00 Δημήτριος Ιωσηφίδης 1336
11. 17:00:00 Τάσος Κουρουνιάδης 1344
12. 17:00:00 Βαγγέλης Κυπαάρογλου 1347
13. 17:00:00 Δημήτρης Τράκος 1084
14. 17:00:00 ΑΝΤΩΝΗΣ ΙΩΣΗΦΙΔΗΣ 1335
15. 17:00:00 Αρετή Δηματάτη 1422
16. 17:00:00 Γιάννης Πυργάκης 740
17. 17:00:00 Αλέξανδρος Κατανάς 849
18. 17:00:00 Σπυρίδων - Ραφαήλ Καραγιλάνης 1340
19. 17:00:00 Πέτρος Μάγκος 1352
20. 17:00:00 Γρηγόρης Κατσικίνης 971
21. 17:00:00 Βαγγέλης Δαρλαμήτσος 763
22. 17:00:00 Εμμανουηλ Κουτσοσταυρος 1022
23. 17:00:00 Χρήστος Τσακμακογλου 1405
24. 17:00:00 Δημήτριος Θεοδώρου 1331
25. 17:00:00 Βασιλική Ειρήνη Πανάγου 730
26. 17:00:00 Σοφία Τσιγκούνη 1436
27. 17:00:00 Ιωάννα Γαβριηλίδου 1301
28. 17:00:00 Λάζαρος Μπόχτης 1366
29. 17:00:00 ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΦΑΣΟΥΛΑΣ 1412
30. 17:00:00 Κωνσταντίνος Δαϊρετζής 1314
Back
ΛΣ Εργ. 5 - Τρίτη 19/3
A/A Time Name A.E.M.
1. 18:00:00 Σεβαστή Γρηγοριάδου 1313
2. 18:00:00 Μαρία Ελένη Καδρέβη 1427
3. 18:00:00 Σωκράτης Παναγιώτης Γουλιός 1311
4. 18:00:00 Χαρίκλεια-Χριστίνα Μουρατίδου 1360
5. 18:00:00 Δημήτριος Ζούνος 1329
6. 18:00:00 Κατερίνα Τρυφωνίδου 1402
7. 18:00:00 Αθανασία Στοϊκούδη 1398
8. 18:00:00 Νικόδημος Ιακωβάκης 1426
9. 18:00:00 Αλέξανδρος Δημητρίου 1317
10. 18:00:00 Βασιλης Κουβάκης 855
11. 18:00:00 ΣΩΤΗΡΗΣ ΣΑΛΑΚΟΣ 1385
12. 18:00:00 Αγγελος Σιαμικας - Γηρουσης 1434
13. 18:00:00 Ανδρέας Ζέλιος 1326
14. 18:00:00 Παναγιώτης Νταντάμης 147
15. 18:00:00 Αδριανός Δημήτριος Κοτσαδάμ 1429
16. 18:00:00 Αντώνιος Παναγάκης 1372
17. 18:00:00 Γιάννης Μαμάτσιος 1354
18. 18:00:00 Πασχάλης Τσιρτσάκης 1410
19. 18:00:00 Στυλιανός Κυζάκης 1346
20. 18:00:00 ΣΩΤΗΡΙΑ ΝΙΚΛΗΤΣΑ 1419
21. 18:00:00 Βαγγέλης Ζιάμπας 947
22. 18:00:00 Ιωάννης Ρίτος 1384
23. 18:00:00 Μιχάλης Ελευθερίου 1322
24. 18:00:00 Χαράλαμπος Ασλανίδης 1292
25. 18:00:00 Γεώργιος Μαραγκός 1358
Back
ΛΣ Εργ. 6 - Τρίτη 26/3
A/A Time Name A.E.M.
1. 17:00:00 Κωνσταντίνος Γουλιδάκης 584
2. 17:00:00 μανωλησ σκουλαρικησ 1393
3. 17:00:00 Κωνσταντινος Αλεξοπουλος 1288
4. 17:00:00 Γεωργιος Παναγιωτιδης 1054
5. 17:00:00 Δημήτρης Γουλιδάκης 1113
6. 17:00:00 Φίλιππος - Γεώργιος Βρυώνης 1300
7. 17:00:00 Μαριος Αληθινος 803
8. 17:00:00 ΑΣΤΕΡΙΟΣ ΚΟΥΛΙΟΥΣΗΣ 1343
9. 17:00:00 Μιχαηλ Τσαγκαλιδης 1403
10. 17:00:00 Παναγιώτης Κλαδούχος 697
11. 17:00:00 Θεόδωρος Παυλίτσας 1379
12. 17:00:00 ΧΑΡΗΣ ΒΑΒΛΙΑΡΑΣ 1294
13. 17:00:00 Γιώργος Ζαχαρής 1323
14. 17:00:00 Αθηνά Ιορδανίδου 1333
15. 17:00:00 Απόστολος Μουσκεμένος 1361
16. 17:00:00 Μάριος Κράλλης 1345
17. 17:00:00 Δημήτρης Κελεπούρης 1428
18. 17:00:00 ΘΩΜΑΣ ΠΑΣΧΑΛΕΡΗΣ 1417
19. 17:00:00 Μανώλης Ταραμονλής 1401
20. 17:00:00 Αθανάσιος Καλτσίδης 1272
21. 17:00:00 Ιωάννης Λουκάς 1030
22. 17:00:00 Δημήτρης Μπάτσιος 1102
23. 17:00:00 Προκόπης Παναγιάρης 1053
24. 17:00:00 Βάιος Αγγελούσης 1133
25. 17:00:00 Θάνος Κουταλιανός 1175
26. 17:00:00 Κοσμάς Στάμος 355
27. 17:00:00 Νίκος Λυκογιάννης 868
28. 17:00:00 Εμμανουήλ-Ραφαήλ Θεοχαρίδης 685
29. 17:00:00 Αθανάσιος Τσιώγκας 1244
30. 17:00:00 Μιχάλης Λαμπρινός 417
Back
ΛΣ Εργ. 6 - Τρίτη 26/3
A/A Time Name A.E.M.
1. 18:00:00 Άγγελος ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ 944
2. 18:00:00 Ισιδώρα Τσολακίδου 1437
3. 18:00:00 Ηρακλής Μπλατσούκας 1364
4. 18:00:00 Σωτηρια Γιωτη 1420
5. 18:00:00 Νίκος Μητσάγγας 1184
6. 18:00:00 Αλέξανδρος Μπαμπαλίκης 531
7. 18:00:00 ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ 1432
8. 18:00:00 Μαλακοζης Ευαγγελος 708
9. 18:00:00 Κωνσταντίνος Σωτηριάδης 1399
10. 18:00:00 Φωτεινή Δημαράκη 824
11. 18:00:00 ΙΩΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ 1276
12. 18:00:00 Γιώργος Παπαδημητριου 1374
13. 18:00:00 Μιχάλης Ουζούνης 1277
14. 18:00:00 Τεονα οκριασβιλι 964
15. 18:00:00 Γρηγόρης Γιεσιλής 990
16. 18:00:00 ΑΓΓΕΛΟΣ ΓΚΟΥΓΚΟΥΓΙΑΝΝΗΣ 1310
17. 18:00:00 Γεώργιος Γιαννακίδης 1307
18. 18:00:00 Μαρίνα Σανίδα 1386
19. 18:00:00 Αναστασιος Τσιρωνης 1090
20. 18:00:00 θεόδωρος Γκίσης 992
21. 18:00:00 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΝΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΥ 1368
22. 18:00:00 Χρίστος Βασιλείου 1142
23. 18:00:00 Βαγγέλης Τσούρμας 1246
24. 18:00:00 Νίκος Βουρλίδας 984
25. 18:00:00 Κώστας Δαντσάκης 996
Back